Târg oferte educaţionale

Având în vedere adresa ISJ din data de 29.04.2014 referitoare la organizarea, în perioada 7-18 mai a unui târg zonal de ofertă educaţională de către o unitate de învăţământ cu şcoală profesională, vă comunicăm că unitatea va organiza acest târg de oferte educaţionale în data de 16 mai 2014, de la ora 12:00.

Acest târg se adresează tuturor absolvenţilor de clasa a VIII-a din zona Ocna Mureş aşa că vă invităm să participaţi la acest târg cu elevii de la unităţile de învăţământ gimnazial din zonă.

Pentru informaţii suplimentare vă rugăm să contactaţi unitatea de învăţământ Liceul Tehnologic Ocna Mureş, telefon director Popescu Cornelia: 0732226688.

Vă aşteptăm cu drag!

Director

Prof. Popescu Cornelia

Grafic al activitatiilor desfasurate la Liceul Tehnologic Ocna Mures  in vederea promovarii inv.profesional cu durata de 3 ani