Regulament

Liceul Industrial de Chimie Ocna Mureş 1973 – 2013

Liceul Industrial de Chimie Ocna Mureş (actualul Liceu Tehnologic), sărbătoreşte 40 de ani de existenţă. Cu această ocazie invită în 21 septembrie 2013 pe toţi dascălii de ieri şi de azi, pe toţi absolvenţii, pe toţi cei care doresc să participe la acest deosebit eveniment în curtea liceului la ora 10:00 cu următorul program:


1. Cuvăntul de deschidere al directorului Liceului de Chimie Ocna Mureş

2. Cuvântul Primarului oraşului Ocna Mureş

3. Discursul foştilor directori ai liceului.

4. Prezentarea cărţii dedicate liceului de doamna Stela Reff  în care se spune printre altele: „Dorim ca scrierea noastră să fie o CARTE DE CINSTIRE a tuturor celor care au fost profesori sau elevi ai acestui liceu; O CARTE spre aducere aminte.

5. Cuvântul reprezentanţilor Inspectoratului Şcolar Judeţean Alba

6. Discursul invitaţilor ( foşti elevi, profesori… )

7. Mesajul elevilor

8. Program artistic

9. Cuvânt de încheiere – domnul Vinţeler Ion

10. Vizitarea şcolii

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support