Regulament

Liceul Tehnologic Ocna Mureş vă invită la lansarea JOB-clubului pentru elevi

Vineri, 25 aprilie 2014 începând cu ora 9:00, Liceul Tehnologic Ocna Mureş vă invită la festivitatea de lansare a JOB-clubului pentru elevi din cadrul proiectului „Realizarea unui parteneriat în vederea stabilirii unei Scheme de garantare pentru tinerii din judeţul Alba”. Evenimentul va avea loc la Liceul Tehnologic, strada Colonia peste Mureş Nr. 9, sala JOB club.


Organizatori: Echipa de proiect de la Liceul Tehnologic Ocna-Mureş (Popescu Cornelia-director, Vigh Alexandru-consilier educativ, Onac Corina-prof, Nagy Timea-prof.)

Invitaţi: reprezentanţii CJ Alba, reprezentanţii ISJ Alba, reprezentanţii Patronatului Român, reprezentanţii AJOFM Alba, reprezentanţii CL Ocna-Mureş, reprezentanţi ai agenţilor economici din Ocna-Mureş, Radio Delta Ocna-Mureş, Kolozsvari Csaba – redactor şef www.ocnamuresonline.ro

Participanti: elevi, profesori, organizatori, invitati

Din program:

9,00-9,50- Primirea invitaţilor

10,00-10,10 – Prezentarea invitaţilor

10,10-10,20 – Prezentarea proiectului de către reprezentanţii CJ Alba

10,20 – 10,30 – Prezentarea proiectului de către reprezentanţii ISJ Alba

10,30 – 10,40 – Prezentarea proiectului de către reprezentanţii AJOFM Alba

10,40 – 10,50 – Prezentarea proiectului de catre reprezentanţii Patronatului Român

10,50 – 11,00 – Prezentarea implicării în proiect al Consiliul Local Ocna-Mureş

11,00-11,10 – Prezentarea implicării în proiect al agenţilor economici din Ocna-Mureş

11,10 – 11,20 – Prezentarea elevilor implicaţi în proiect

Proiectul este finanţat printr-un grant acordat de CE şi este implementat de Consiliul Judeţean Alba în parteneriat cu ISJ Alba, Asociaţia Atitudini şi Alternative, AJOFM Alba, Patronatul Român şi Asociaţia ASMEA.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support